W nocy zachmurzenie duże. Opady deszczu ze śniegiem. W rejonach podgórskich i w górach opady śniegu. Miejscami mgły ograniczające widzialność do 300 m. Temperatura minimalna od 0°C do 1°C, na Podhalu i w regionach podgórskich około -3°C, w Beskidach od -6°C do -4°C, na szczytach Tatr około -8°C. Wiatr słaby (7 km/h), zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany (25 km/h), porywisty, północno-zachodni.

Kliknij aby powiększyć obraz Kliknij aby powiększyć obraz Przed południem zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu i deszczu ze śniegiem. W rejonach podgórskich i w górach opady śniegu. Temperatura około 2°C, Na Podhalu i regionach podgórskich około 1°C, w Beskidach około -5°C, w Tatrach około -7°C. Wiatr słaby (7 km/h), zachodni i północno-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany (25 km/h), północno-zachodni i północny.

Po południu zachmurzenie duże. Miejscami słabe opady deszczu. W rejonach podgórskich opady śniegu, możliwy deszcz ze śniegiem, w górach opady śniegu. Temperatura maksymalna od 3°C do 4°C, na Podhalu i w regionach podgórskich około 1°C, w Beskidach od -4°C do -3°C, na szczytach Tatr około -6°C. Wiatr słaby (7 km/h), zachodni i północno-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany (25 km/h), północno-zachodni i północny.