W nocy zachmurzenie duże, wysoko w Tatrach możliwe rozpogodzenia. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C, w rejonach podgórskich i na Podhalu od -4°C do -2°C, na szczytach Beskidów od -7°C do -4°C, wysoko w Tatrach około -10°C. Wiatr słaby (5-10 km/h), zmienny, z przewagą południowo-zachodniego. Wysoko w górach wiatr słaby i umiarkowany (10-20 km/h), północny i północno-zachodni.

Kliknij aby powiększyć obraz Kliknij aby powiększyć obraz Przed południem zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, wysoko w Tatrach możliwe rozpogodzenia. Lokalnie możliwe słabe opady deszczu, w rejonach podgórskich śniegu lub deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Temperatura od 3°C do 5°C, w rejonach podgórskich i na Podhalu od 1°C do 3°C, na szczytach Beskidów od -6°C do -4°C, wysoko w Tatrach około -8°C. Wiatr słaby (5-10 km/h), zmienny. Wysoko w górach wiatr umiarkowany (około 20 km/h), północny.

Po południu zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami, wysoko w Tatrach możliwe rozpogodzenia. Wieczorem lokalnie możliwe słabe opady deszczu, w rejonach podgórskich śniegu lub deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Temperatura maksymalna od 7°C do 9°C, w rejonach podgórskich i na Podhalu od 4°C do 6°C, na szczytach Beskidów od -5°C do -2°C, wysoko w Tatrach około -6°C. Wiatr słaby (5-10 km/h), zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany (około 20 km/h), północny.