W nocy początkowo zachmurzenie małe i umiarkowane, później umiarkowane i duże. Temperatura minimalna od -2°C do 0°C, w rejonach podgórskich od -4°C do -2°C. Wiatr słaby (7 km/h), południowo-zachodni i zachodni.

Kliknij aby powiększyć obraz Kliknij aby powiększyć obraz Przed południem zachmurzenie duże. Około południa słabe, przelotne opady deszczu, na Podhalu deszczu ze śniegiem i deszczu, wysoko w górach śniegu. Temperatura maksymalna od 4°C do 6°C, w rejonach podgórskich od 2°C do 4°C. Wysoko w Beskidach od -5°C do -3°C, na szczytach Tatr około -6°C. Wiatr słaby (14 km/h), wzmagający się do umiarkowanego (18 km/h), porywisty, południowo-zachodni i zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany (25 km/h) i dość silny (32 km/h), północno-zachodni i północny. Porywy wiatru w Beskidach do 80 km/h, w Tatrach do 100 km/h.

Po południu zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami. Okresami przelotne opady deszczu, na Podhalu deszczu ze śniegiem i deszczu, wysoko w górach śniegu. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C, w rejonach podgórskich od 6°C do 8°C. Wysoko w Beskidach od -2°C do 2°C, na szczytach Tatr około -4°C. Wiatr słaby (14 km/h), wzmagający się do umiarkowanego (25 km/h), porywistego, południowo-zachodni i zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany (25 km/h) i dość silny (32 km/h), w Tatrach dość silny i silny (30 km/h do 45 km/h), północny i północno-zachodni. Porywy wiatru w Beskidach do 80 km/h, w Tatrach do 100 km/h.