W nocy zachmurzenie umiarkowane. Temperatura minimalna od -1°C do 1°C, w rejonach podgórskich i na Podhalu od -4°C do -2°C. Wiatr początkowo umiarkowany (18 km/h), okresami porywisty, po północy słaby (10 km/h), zachodni.

Kliknij aby powiększyć obraz Kliknij aby powiększyć obraz Przed południem zachmurzenie umiarkowane. Temperatura od 3°C do 5°C, w rejonach podgórskich i na Podhalu od 0°C do 2°C, na szczytach Beskidów od -4°C do -2°C, w partiach szczytowych Tatr około -6°C. Wiatr umiarkowany (15 km/h), północno-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny (od 20 km/h do 30 km/h), w porywach do 70 km/h, północno-zachodni.

Po południu umiarkowane i duże. Temperatura maksymalna od 8°C do 10°C, w rejonach podgórskich i na Podhalu od 4°C do 6°C, na szczytach Beskidów od -3°C do 1°C, w partiach szczytowych Tatr około -6°C. Wiatr umiarkowany (15 km/h), północno-zachodni. Wysoko w górach wiatr umiarkowany i dość silny (od 20 km/h do 30 km/h), w porywach do 70 km/h, północno-zachodni.