W nocy zachmurzenie duże, po północy większe przejaśnienia. Okresami opady deszczu, w rejonach podgórskich opady deszczu ze śniegiem i śniegu, w górach opady śniegu. W Tatrach prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej miejscami o 10 cm. Temperatura minimalna od 0°C do 2°C, w rejonach podgórskich około -1°C. Wiatr umiarkowany (20 km/h), początkowo w porywach do 55 km/h, z kierunków zachodnich.

Kliknij aby powiększyć obraz Kliknij aby powiększyć obraz Przed południem zachmurzenie duże. Temperatura maksymalna od 3°C do 6°C, w rejonach podgórskich i na Podhalu około 2°C, wysoko w Beskidach od -1°C do 1°C, w Tatrach około -6°C. Wiatr słaby (14 km/h), z kierunków zachodnich. Wysoko w górach wiatr początkowo umiarkowany (25 km/h), na szczytach Beskidów porywy wiatru do 60 km/h, w Tatrach do 90 km/h, zachodni, skręcający na północno-zachodni, powodujący zawieje śnieżne.

Po południu zachmurzenie duże. Okresami opady deszczu, w rejonach podgórskich deszczu i deszczu ze śniegiem, w górach śniegu. W Tatrach prognozowany przyrost pokrywy śnieżnej miejscami o 10 cm. Temperatura maksymalna od 5°C do 7°C, w rejonach podgórskich i na Podhalu około 4°C, wysoko w Beskidach od -1°C do 1°C, w Tatrach około -4°C. Wiatr umiarkowany (22 km/h), w porywach do 55 km/h, z kierunków zachodnich. Wysoko w górach wiatr dość silny i silny (od 35 km/h do 50 km/h), na szczytach Beskidów porywy wiatru do 75 km/h, w Tatrach do 110 km/h, zachodni, skręcający na północno-zachodni, powodujący zawieje śnieżne.