Piłkarze Bruk-Betu Termaliki pokonali 3:1 Sandecję Nowy Sącz w meczu sparingowym rozegranym na boisku treningowym klubu z Niecieczy.

Bramki dla Bruk-Betu zdobyli: David Guba w 28., Łukasz Piątek w 36. i Bartosz Śpiączka w 90. minucie. Honorowego gola dla Sandecji strzelił Maciej Korzym w 30. minucie. W 52. minucie pomocnik Sandecji Mateusz Cetnarski, egzekwując rzut karny, trafił w słupek.

W sądeckim zespole wystąpiło dwóch testowanych piłkarzy – 29-letni serbski obrońca Aleksandar Bajat, który nie jest związany z żadnym klubem, a wcześniej był piłkarzem Legionovii Legionowo oraz 20-letni napastnik Damian Mrówka z Jarmuty Szczawnica (sądecka klasa okręgowa).

Sandecja z dorobkiem 17 punktów zajmuje 11. miejsce w tabeli. Bruk-Bet ma punkt mniej i jest 13. W najbliższej kolejce drużyna z Niecieczy zmierzy się w wyjazdowym meczu z Jagiellonią Białystok, a sądeczanie gościć będą Lecha Poznań.