W każdy drugi poniedziałek miesiąca o godz. 19.00 w studiu TVP3 Kraków przy ul. Krzemionki 30 wystawiane są kameralne, warte obejrzenia spektakle.

Bogdan Wasztyl i Grzegorz Kempinsky Bogdan Wasztyl i Grzegorz Kempinsky Teatr w Telewizji powstał w 2017 roku z inicjatywy dyrektora TVP3 Kraków Bogdana Wasztyla, który postanowił nie rezygnować z kulturotwórczej roli telewizji. Teatr prezentuje w telewizyjnym studiu kameralne przedstawienia. Publiczność ma możliwość obejrzenia nietypowych, często offowych spektakli teatrów z całej Polski. Dyrektorem artystycznym jest Grzegorz Kempinsky.

Galeria zdjęć

Marilyn x 2 Marilyn x 2 Marilyn x 2

Platynowe loki, przymrużone oczy, rozchylone krwistoczerwone usta. Hanna Zbyryt w autorskim musicalu z piosenkami m.in. Marilyn Monroe oraz Hanny Banaszak.

Kolacja na cztery ręce Kolacja na cztery ręce Kolacja na cztery ręce

Spektakl w wykonaniu Kompanii Teatralnej Mamro z Warszawy. Historia muzyczno-kulinarnej konfrontacji dwóch najwybitniejszych muzyków baroku - Jana Sebastiana Bacha i Jerzego Fryderyka Haendla w formie słodko - gorzko - kwaśnej komedii.

Zobacz reportaż

Serenada Serenada Serenada

Przedstawienie Teatru Prima Aprilis z autorskimi lalkami, podkreślającymi groteskową wymowę sztuki. W spektaklu pojawiają się charakterystyczne dla Sławomira Mrożka postaci zwierząt humoru, odznaczające się ludzkimi cechami.

Zobacz reportaż

Shirley Valentine Shirley Valentine Shirley Valentine

Pełen humoru monolog czterdziestoletniej "kury domowej", świadomej niezrealizowanych marzeń i straconego czasu. W tytułowej roli Izabela Noszczyk z Teatru Scena Poczekalnia. Shirley w jej wykonaniu jest zabawna i wzruszająca.

Zobacz reportaż